Anul scolar 2023-2024
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8:00 - 11:50
Clasele pregatitoare: 8:00 - 11:50
Clasele I-IV: 8:00 - 11:50/12:50
Clasele V- VI: .13:00 - 17:50/18:50
Clasele VII-VIII: 8:00 – 13:50/14:50
Invatamant prescolar: 8:00 - 11:50
Clasele pregatitoare: 8:00 - 11:50
Clasele I-IV: 8:00 - 11:50/12:50
Clasele V- VI: .13:00 - 17:50/18:50
Clasele VII-VIII: 8:00 – 13:50/14:50
INCADRARE PERSONAL DIDACTIC
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (2 clase)
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - VALIMAREANU IULIANA
INVATAMANT PRIMAR (27 clase)
Clasa pregatitoare (6 clase)
CPA – FILFANESCU IULIANA
CPB – STILPEANU ANDREEA
CPC – IOVU DANIELA
CPD – BARBU SOARE ANDREEA
CPE – NECULAE IULIANA
CPF – STOICA MARIA
Clasa I (6 clase)
1A – FILFANESCU CONSTANTIN
1B – ZARESCU ROXANA
1C – VISOIU FLORENTINA
1D – TUDOR GABRIELA
1E – BUSUIOC ALINA
1F – NICOLAE NICOLETA
Clasa a II-a (6 clase)
2A – TITA JEANA
2B – ZANFIR SABINA - director adjunct
2C – NITU LAURA
2D – GOGOESCU GEORGIANA
2E – CAVALER ANDREEA
2F – VILVOI IOANA
Clasa a III-a (5 clase)
3A – COSTACHE LIDIA
3B – VOICAN CARMEN
3C – VOICAN IULIANA
3D – FILIPESCU MONICA
3E – DEACONU GEORGIANA
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – BERECHET DANIELA
4B – NEAMU IOANA
4C – MIHAILA MIHAELA
4D – PISICA GEORGETA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – RADULESCU MARIANA
5B – RIZOAICA IULIAN
5C – FATU SIMONA
5D – VELEA NELIA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – NENCIU ELENA
6B – MARINESCU LENUTA
6C – DUMITRACHE ALINA
6D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VII-a (5 clase)
7A – MUSAT ADRIANA
7B – LUNGAN ALINA
7C – CAPATINA GABRIELA
7D – NISTOR LAURENTIU
7E – STANCA VERONICA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – RIZOAICA MIHAELA
8B – STAN JULIETA
8C – DOBRIN OVIDIU
8D – MARIN ELEONORA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director CREATA MIHAELA
STAN JULIETA DUCA GEORGIANA
STANCA VERONICA FATU SIMONA
DEACONU IONELA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
DELEANU EVELINA
GORNEANU FLORICA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA
VLADESCU ELENA
COMAN CRISTIAN
OLTEANU IONELA
MARIN ELEONORA
CIRSTEA MARIANA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA
BALAN MIHAELA
VOINEA DANIELA
MIHAILA MIHAELA
RIZOAICA IULIAN
BELU DANIELA
RIZON MARIANA
TACHE STELUTA
DUMITRESCU CARMEN
MOCANITA SIMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA
NISTOR LAURENTIU
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
MILITARU IONUT
BADULESCU STEFANIA
IORDACHIOAIA ANA-MARIA
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA
IORDACHE LILIANA
DUMITRESCU ALEXANDRU
STEFANOIU LAURA
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (2 clase)
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - VALIMAREANU IULIANA
INVATAMANT PRIMAR (27 clase)
Clasa pregatitoare (6 clase)
CPA – FILFANESCU IULIANA
CPB – STILPEANU ANDREEA
CPC – IOVU DANIELA
CPD – BARBU SOARE ANDREEA
CPE – NECULAE IULIANA
CPF – STOICA MARIA
Clasa I (6 clase)
1A – FILFANESCU CONSTANTIN
1B – ZARESCU ROXANA
1C – VISOIU FLORENTINA
1D – TUDOR GABRIELA
1E – BUSUIOC ALINA
1F – NICOLAE NICOLETA
Clasa a II-a (6 clase)
2A – TITA JEANA
2B – ZANFIR SABINA - director adjunct
2C – NITU LAURA
2D – GOGOESCU GEORGIANA
2E – CAVALER ANDREEA
2F – VILVOI IOANA
Clasa a III-a (5 clase)
3A – COSTACHE LIDIA
3B – VOICAN CARMEN
3C – VOICAN IULIANA
3D – FILIPESCU MONICA
3E – DEACONU GEORGIANA
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – BERECHET DANIELA
4B – NEAMU IOANA
4C – MIHAILA MIHAELA
4D – PISICA GEORGETA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – RADULESCU MARIANA
5B – RIZOAICA IULIAN
5C – FATU SIMONA
5D – VELEA NELIA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – NENCIU ELENA
6B – MARINESCU LENUTA
6C – DUMITRACHE ALINA
6D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VII-a (5 clase)
7A – MUSAT ADRIANA
7B – LUNGAN ALINA
7C – CAPATINA GABRIELA
7D – NISTOR LAURENTIU
7E – STANCA VERONICA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – RIZOAICA MIHAELA
8B – STAN JULIETA
8C – DOBRIN OVIDIU
8D – MARIN ELEONORA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director CREATA MIHAELA
STAN JULIETA DUCA GEORGIANA
STANCA VERONICA FATU SIMONA
DEACONU IONELA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
DELEANU EVELINA
GORNEANU FLORICA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA
VLADESCU ELENA
COMAN CRISTIAN
OLTEANU IONELA
MARIN ELEONORA
CIRSTEA MARIANA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA
BALAN MIHAELA
VOINEA DANIELA
MIHAILA MIHAELA
RIZOAICA IULIAN
BELU DANIELA
RIZON MARIANA
TACHE STELUTA
DUMITRESCU CARMEN
MOCANITA SIMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA
NISTOR LAURENTIU
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
MILITARU IONUT
BADULESCU STEFANIA
IORDACHIOAIA ANA-MARIA
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA
IORDACHE LILIANA
DUMITRESCU ALEXANDRU
STEFANOIU LAURA
Anul scolar 2022-2023
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8:00 - 11:50
Clasele pregatitoare: 8:00 - 11:50
Clasele I-IV: 8:00 - 11:50/12:50
Clasele V- VI: .13:00 - 17:50/18:50
Clasele VII-VIII: 8:00 – 13:50/14:50
Invatamant prescolar: 8:00 - 11:50
Clasele pregatitoare: 8:00 - 11:50
Clasele I-IV: 8:00 - 11:50/12:50
Clasele V- VI: .13:00 - 17:50/18:50
Clasele VII-VIII: 8:00 – 13:50/14:50
program_zilnic_-_orar_clase_2022.pdf | |
File Size: | 553 kb |
File Type: |
INCADRARE PERSONAL DIDACTIC
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (2 clase)
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - VALIMAREANU IULIANA
INVATAMANT PRIMAR (25 clase)
Clasa pregatitoare (6 clase)
CPA – FILFANESCU CONSTANTIN
CPB – ZARESCU ROXANA
CPC – ILIE ALEXANDRA
CPD – TUDOR GABRIELA
CPE – DENEANU OANA
CPF – NICOLAE NICOLETA
Clasa I (6 clase)
1A – TITA JEANA
1B – ZANFIR SABINA - director adjunct
1C – NITU LAURA
1D – GOGOESCU GEORGIANA
1E – BARBU IOANA
1F – VILVOI IOANA
Clasa a II-a (5 clase)
2A – COSTACHE LIDIA
2B – VOICAN CARMEN
2C – VOICAN IULIANA
2D – FILIPESCU MONICA
2E – DEACONU GEORGIANA
Clasa a III-a (4 clase)
3A – BERECHET DANIELA
3B – NEAMU IOANA
3C – MIHAILA MIHAELA
3D – PISICA GEORGETA
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – FILFANESCU IULIANA
4B – STILPEANU ANDREEA
4C – IOVU DANIELA
4D – BARBU SOARE ANDREEA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – NENCIU ELENA
5B – MARINESCU LENUTA
5C – DUMITRACHE ALINA
5D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VI-a (5 clase)
6A – MUSAT ADRIANA
6B – PLECANCIUC FOLRIN
6C – CAPATINA GABRIELA
6D – NISTOR LAURENTIU
6E – STANCA VERONICA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – RIZOAICA MIHAELA
7B – STAN JULIETA
7C – DOBRIN OVIDIU
7D – MARIN ELEONORA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – RADULESCU MARIANA
8B – RIZOAICA IULIAN
8C – LUNGAN ALINA
8D – VELEA NELIA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
HANCEARIUC SORINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director CREATA MIHAELA
STAN JULIETA DUCA GEORGIANA
STANCA VERONICA BUDOIU COSMINA
DEACONU IONELA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
DELEANU EVELINA
DINESCU CRISTINA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA
COMAN CRISTIAN
OLTEANU IONELA
MARIN ELEONORA
VLADESCU ELENA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA
MATEI ALEXANDRA
VOINEA DANIELA
MIHAILA MIHAELA
RIZOAICA IULIAN
CIOBOTEA CORNEL
RIZON MARIANA
DUMITRESCU ALEXANDRU
DUMITRESCU CARMEN
MOCANITA SIMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA
NISTOR LAURENTIU
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
MILITARU IONUT
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA
IORDACHE LILIANA
PORUMB VALENTINA
STEFANOIU LAURA
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (2 clase)
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - VALIMAREANU IULIANA
INVATAMANT PRIMAR (25 clase)
Clasa pregatitoare (6 clase)
CPA – FILFANESCU CONSTANTIN
CPB – ZARESCU ROXANA
CPC – ILIE ALEXANDRA
CPD – TUDOR GABRIELA
CPE – DENEANU OANA
CPF – NICOLAE NICOLETA
Clasa I (6 clase)
1A – TITA JEANA
1B – ZANFIR SABINA - director adjunct
1C – NITU LAURA
1D – GOGOESCU GEORGIANA
1E – BARBU IOANA
1F – VILVOI IOANA
Clasa a II-a (5 clase)
2A – COSTACHE LIDIA
2B – VOICAN CARMEN
2C – VOICAN IULIANA
2D – FILIPESCU MONICA
2E – DEACONU GEORGIANA
Clasa a III-a (4 clase)
3A – BERECHET DANIELA
3B – NEAMU IOANA
3C – MIHAILA MIHAELA
3D – PISICA GEORGETA
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – FILFANESCU IULIANA
4B – STILPEANU ANDREEA
4C – IOVU DANIELA
4D – BARBU SOARE ANDREEA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – NENCIU ELENA
5B – MARINESCU LENUTA
5C – DUMITRACHE ALINA
5D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VI-a (5 clase)
6A – MUSAT ADRIANA
6B – PLECANCIUC FOLRIN
6C – CAPATINA GABRIELA
6D – NISTOR LAURENTIU
6E – STANCA VERONICA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – RIZOAICA MIHAELA
7B – STAN JULIETA
7C – DOBRIN OVIDIU
7D – MARIN ELEONORA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – RADULESCU MARIANA
8B – RIZOAICA IULIAN
8C – LUNGAN ALINA
8D – VELEA NELIA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
HANCEARIUC SORINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director CREATA MIHAELA
STAN JULIETA DUCA GEORGIANA
STANCA VERONICA BUDOIU COSMINA
DEACONU IONELA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
DELEANU EVELINA
DINESCU CRISTINA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA
COMAN CRISTIAN
OLTEANU IONELA
MARIN ELEONORA
VLADESCU ELENA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA
MATEI ALEXANDRA
VOINEA DANIELA
MIHAILA MIHAELA
RIZOAICA IULIAN
CIOBOTEA CORNEL
RIZON MARIANA
DUMITRESCU ALEXANDRU
DUMITRESCU CARMEN
MOCANITA SIMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA
NISTOR LAURENTIU
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
MILITARU IONUT
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA
IORDACHE LILIANA
PORUMB VALENTINA
STEFANOIU LAURA
Anul scolar 2021-2022
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8:00 - 11:20
Clasele pregatitoare: 8:00 - 11:20
Clasele I-IV: 8:00 - 11:20/12:10
Clasele V- VI: .13:00 - 17:10/18:00
Clasele VII-VIII: 8:00 – 13:10/13:50
Invatamant prescolar: 8:00 - 11:20
Clasele pregatitoare: 8:00 - 11:20
Clasele I-IV: 8:00 - 11:20/12:10
Clasele V- VI: .13:00 - 17:10/18:00
Clasele VII-VIII: 8:00 – 13:10/13:50
program_zilnic_-_orar_clase_2021.pdf | |
File Size: | 435 kb |
File Type: |
INCADRARE PERSONAL DIDACTIC
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (2 clase)
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - BROSARU IULIANA
INVATAMANT PRIMAR (23 clase)
Clasa pregatitoare (6 clase)
CPA – TITA JEANA
CPB – ZANFIR SABINA
CPC – NITU LAURA
CPD – GOGOESCU GEORGIANA
CPE – BARBU IOANA
CPF – VILVOI IOANA
Clasa I (5 clase)
1A – COSTACHE LIDIA
1B – VOICAN IULIANA
1C – VOICAN CARMEN
1D – FILIPESCU MONICA
1E - GUBAVU GEORGIANA
Clasa a II-a (4 clase)
2A – BERECHET DANIELA
2B – NEAMU IOANA
2C – MIHAILA MIHAELA
2D – PISICA GEORGETA
Clasa a III-a (4 clase)
3A – FILFANESCU IULIANA
3B – STILPEANU ANDREEA
3C – IOVU DANIELA
3D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – SORA VALENTINA - Director adjunct
4B – ZARESCU ROXANA
4C – FILFANESCU CONSTANTIN
4D – NICOLAE NICOLETA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (5 clase)
5A – MUSAT ADRIANA
5B – PLECANCIUC FOLRIN
5C – CAPATINA GABRIELA
5D – NISTOR LAURENTIU
5E – STANCA VERONICA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – RIZOAICA MIHAELA
6B – STAN JULIETA
6C – GORNEANU FLORICA
6D – MARIN ELEONORA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – RADULESCU MARIANA
7B – RIZOAICA IULIAN
7C – ZGREABAN ION
7D – VELEA NELIA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – MARINESCU LENUTA
8B – NENCIU ELENA
8C – DOBRIN OVIDIU
8D – DRAGHICI SIMONA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA ZGREABAN ION
STANCA VERONICA BUDOIU COSMINA
DEACONU IONELA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
BURDUSA MADALINA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA
VISOIU SORINA
COMAN CRISTIAN
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA
PREDA RAMONA
VOINEA DANIELA
MATEESCU LILIANA
DOROBANTU ANDRADA
RIZOAICA IULIAN
DUMITRESCU CARMEN
MOCANITA SIMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA
NISTOR LAURENTIU
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
VOINEA TEODOR
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA
IORDACHE LILIANA
PORUMB VALENTINA
STEFANOIU LAURA
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (2 clase)
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - BROSARU IULIANA
INVATAMANT PRIMAR (23 clase)
Clasa pregatitoare (6 clase)
CPA – TITA JEANA
CPB – ZANFIR SABINA
CPC – NITU LAURA
CPD – GOGOESCU GEORGIANA
CPE – BARBU IOANA
CPF – VILVOI IOANA
Clasa I (5 clase)
1A – COSTACHE LIDIA
1B – VOICAN IULIANA
1C – VOICAN CARMEN
1D – FILIPESCU MONICA
1E - GUBAVU GEORGIANA
Clasa a II-a (4 clase)
2A – BERECHET DANIELA
2B – NEAMU IOANA
2C – MIHAILA MIHAELA
2D – PISICA GEORGETA
Clasa a III-a (4 clase)
3A – FILFANESCU IULIANA
3B – STILPEANU ANDREEA
3C – IOVU DANIELA
3D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – SORA VALENTINA - Director adjunct
4B – ZARESCU ROXANA
4C – FILFANESCU CONSTANTIN
4D – NICOLAE NICOLETA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (5 clase)
5A – MUSAT ADRIANA
5B – PLECANCIUC FOLRIN
5C – CAPATINA GABRIELA
5D – NISTOR LAURENTIU
5E – STANCA VERONICA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – RIZOAICA MIHAELA
6B – STAN JULIETA
6C – GORNEANU FLORICA
6D – MARIN ELEONORA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – RADULESCU MARIANA
7B – RIZOAICA IULIAN
7C – ZGREABAN ION
7D – VELEA NELIA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – MARINESCU LENUTA
8B – NENCIU ELENA
8C – DOBRIN OVIDIU
8D – DRAGHICI SIMONA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA ZGREABAN ION
STANCA VERONICA BUDOIU COSMINA
DEACONU IONELA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
BURDUSA MADALINA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA
VISOIU SORINA
COMAN CRISTIAN
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA
PREDA RAMONA
VOINEA DANIELA
MATEESCU LILIANA
DOROBANTU ANDRADA
RIZOAICA IULIAN
DUMITRESCU CARMEN
MOCANITA SIMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA
NISTOR LAURENTIU
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
VOINEA TEODOR
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA
IORDACHE LILIANA
PORUMB VALENTINA
STEFANOIU LAURA
Anul scolar 2020-2021
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8:00 - 11:20
Clasele pregatitoare: 8:00 - 11:20
Clasele I-IV: 8:00 - 11:20/12:10
Clasele V- VI: .13:00 - 17:10/18:00
Clasele VII-VIII: 8:00 – 13:10/13:50
Invatamant prescolar: 8:00 - 11:20
Clasele pregatitoare: 8:00 - 11:20
Clasele I-IV: 8:00 - 11:20/12:10
Clasele V- VI: .13:00 - 17:10/18:00
Clasele VII-VIII: 8:00 – 13:10/13:50
INCADRARE PERSONAL DIDACTIC
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (3 clase)
GPN Racovita de Jos - BICA MIHAELA
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - BROSARU IULIANA
INVATAMANT PRIMAR (22 clase)
Clasa pregatitoare (5 clase)
CPA – COSTACHE LIDIA
CPB – VOICAN IULIANA
CPC – VOICAN CARMEN
CPD – FILIPESCU MONICA
CPE - GUBAVU GEORGIANA
Clasa I (4 clase)
1A – BERECHET DANIELA
1B – NEAMU IOANA
1C – MIHAILA MIHAELA
1D – PISICA GEORGETA
Clasa a II-a (4 clase)
2A – FILFANESCU IULIANA
2B – STILPEANU ANDREEA
2C – IOVU DANIELA
2D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a III-a (4 clase)
3A – SORA VALENTINA - Director adjunct
3B – ZARESCU ROXANA
3C – FILFANESCU CONSTANTIN
3D – ILIE ALEXANDRA
Clasa a IV-a (5 clase)
4A – TITA JEANA
4B – TANASESCU ELISABETA
4C – FILFANESCU SABINA
4D – NITU LAURA
4E – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (15 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – RIZOAICA MIHAELA
5B – STAN JULIETA
5C – GORNEANU FLORICA
5D – MARIN ELEONORA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – RADULESCU MARIANA
6B – RIZOAICA IULIAN
6C – ZGREABAN ION
6D – VELEA NELIA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – MARINESCU LENUTA
7B – NENCIU ELENA
7C – DOBRIN OVIDIU
7D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VIII-a (3 clase)
8A – CAPATINA GABRIELA
8B – PLECANCIUC FOLRIN
8C – NISTOR LAURENTIU
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA FATU SIMONA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA - responsabil de catedra
VISOIU SORINA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
PREDA RAMONA
VOINEA DANIELA
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
DUMITRESCU CARMEN
BUCUR MARCELA
GHIGHILA RAMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA - responsabil de catedra
NISTOR LAURENTIU
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
PALERU LUMINITA
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
IORDACHE LILIANA
STEFANOIU LAURA
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (3 clase)
GPN Racovita de Jos - BICA MIHAELA
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - BROSARU IULIANA
INVATAMANT PRIMAR (22 clase)
Clasa pregatitoare (5 clase)
CPA – COSTACHE LIDIA
CPB – VOICAN IULIANA
CPC – VOICAN CARMEN
CPD – FILIPESCU MONICA
CPE - GUBAVU GEORGIANA
Clasa I (4 clase)
1A – BERECHET DANIELA
1B – NEAMU IOANA
1C – MIHAILA MIHAELA
1D – PISICA GEORGETA
Clasa a II-a (4 clase)
2A – FILFANESCU IULIANA
2B – STILPEANU ANDREEA
2C – IOVU DANIELA
2D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a III-a (4 clase)
3A – SORA VALENTINA - Director adjunct
3B – ZARESCU ROXANA
3C – FILFANESCU CONSTANTIN
3D – ILIE ALEXANDRA
Clasa a IV-a (5 clase)
4A – TITA JEANA
4B – TANASESCU ELISABETA
4C – FILFANESCU SABINA
4D – NITU LAURA
4E – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (15 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – RIZOAICA MIHAELA
5B – STAN JULIETA
5C – GORNEANU FLORICA
5D – MARIN ELEONORA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – RADULESCU MARIANA
6B – RIZOAICA IULIAN
6C – ZGREABAN ION
6D – VELEA NELIA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – MARINESCU LENUTA
7B – NENCIU ELENA
7C – DOBRIN OVIDIU
7D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VIII-a (3 clase)
8A – CAPATINA GABRIELA
8B – PLECANCIUC FOLRIN
8C – NISTOR LAURENTIU
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA FATU SIMONA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA - responsabil de catedra
VISOIU SORINA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
PREDA RAMONA
VOINEA DANIELA
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
DUMITRESCU CARMEN
BUCUR MARCELA
GHIGHILA RAMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA - responsabil de catedra
NISTOR LAURENTIU
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
PALERU LUMINITA
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
IORDACHE LILIANA
STEFANOIU LAURA
Anul scolar 2019-2020
Festivitatea de deschidere a anului scolar 2019-2020
va avea loc luni, 9 septembrie 2019, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 9:00
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8 - 12
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12 (8 - 13)
Clasele V- VI: 12 - 17/18
Clasele VII-VIII: 8 – 13/14
va avea loc luni, 9 septembrie 2019, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 9:00
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8 - 12
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12 (8 - 13)
Clasele V- VI: 12 - 17/18
Clasele VII-VIII: 8 – 13/14
INCADRARE PERSONAL DIDACTIC
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (3 clase)
GPN Racovita de Jos - MIHAILA MIHAELA
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - MITU ANA
INVATAMANT PRIMAR (21 clase)
Clasa pregatitoare (4 clase)
CPA – BERECHET DANIELA
CPB – NEAMU IOANA
CPC – IONESCU NICOLETA
CPD – PISICA GEORGETA
Clasa I (4 clase)
1A – FILFANESCU IULIANA
1B – STILPEANU ANDREEA
1C – IOVU DANIELA
1D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a II-a (4 clase)
2A – SORA VALENTINA - Director adjunct
2B – ZARESCU ROXANA
2C – FILFANESCU CONSTANTIN
2D – ILIE ALEXANDRA
Clasa a III-a (5 clase)
3A – TITA JEANA
3B – TANASESCU ELISABETA
3C – FILFANESCU SABINA
3D – NITU LAURA
3E – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – COSTACHE LIDIA
4B – VOICAN IULIANA
4C – VOICAN CARMEN
4D – FILIPESCU MONICA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (16 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – RADULESCU MARIANA
5B – RIZOAICA IULIAN
5C – ZGREABAN ION
5D – VELEA NELIA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – MARINESCU LENUTA
6B – NENCIU ELENA
6C – DOBRIN OVIDIU
6D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VII-a (3 clase)
7A – CAPATINA GABRIELA
7B – PLECANCIUC FOLRIN
7C – NISTOR LAURENTIU
Clasa a VIII-a (5 clase)
8A – MUSAT ADRIANA
8B – RIZOAICA MIHAELA
8C – TUDOR ANA
8D – GORNEANU FLORICA
8E – STAN JULIETA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STOICA LAURA FATU SIMONA
CORNEA AURORA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
SAFTA ANA-MARIA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA - responsabil de catedra
COMAN CRISTIAN
VISOIU SORINELA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
PREDA RAMONA
VOINEA DANIELA
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
BALAN PETRUTA
DUMITRESCU CARMEN
GHIGHILA RAMONA
DIRDEA ANCA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA - responsabil de catedra
NISTOR LAURENTIU
MILITARU IONUT
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
IORDACHE LILIANA
STEFANOIU LAURA
.....................
GPN Racovita de Jos - MIHAILA MIHAELA
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - MITU ANA
INVATAMANT PRIMAR (21 clase)
Clasa pregatitoare (4 clase)
CPA – BERECHET DANIELA
CPB – NEAMU IOANA
CPC – IONESCU NICOLETA
CPD – PISICA GEORGETA
Clasa I (4 clase)
1A – FILFANESCU IULIANA
1B – STILPEANU ANDREEA
1C – IOVU DANIELA
1D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a II-a (4 clase)
2A – SORA VALENTINA - Director adjunct
2B – ZARESCU ROXANA
2C – FILFANESCU CONSTANTIN
2D – ILIE ALEXANDRA
Clasa a III-a (5 clase)
3A – TITA JEANA
3B – TANASESCU ELISABETA
3C – FILFANESCU SABINA
3D – NITU LAURA
3E – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – COSTACHE LIDIA
4B – VOICAN IULIANA
4C – VOICAN CARMEN
4D – FILIPESCU MONICA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (16 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – RADULESCU MARIANA
5B – RIZOAICA IULIAN
5C – ZGREABAN ION
5D – VELEA NELIA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – MARINESCU LENUTA
6B – NENCIU ELENA
6C – DOBRIN OVIDIU
6D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VII-a (3 clase)
7A – CAPATINA GABRIELA
7B – PLECANCIUC FOLRIN
7C – NISTOR LAURENTIU
Clasa a VIII-a (5 clase)
8A – MUSAT ADRIANA
8B – RIZOAICA MIHAELA
8C – TUDOR ANA
8D – GORNEANU FLORICA
8E – STAN JULIETA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STOICA LAURA FATU SIMONA
CORNEA AURORA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
SAFTA ANA-MARIA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA - responsabil de catedra
COMAN CRISTIAN
VISOIU SORINELA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
PREDA RAMONA
VOINEA DANIELA
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
BALAN PETRUTA
DUMITRESCU CARMEN
GHIGHILA RAMONA
DIRDEA ANCA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA - responsabil de catedra
NISTOR LAURENTIU
MILITARU IONUT
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
IORDACHE LILIANA
STEFANOIU LAURA
.....................
2018-2019
Festivitatea de deschidere a anului scolar 2018-2019
va avea loc luni, 10 septembrie 2018, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 9:00
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8 - 12
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12 (8 - 13)
Clasele V- VI: 12 - 17/18
Clasele VII-VIII: 8 – 13/14
va avea loc luni, 10 septembrie 2018, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 9:00
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8 - 12
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12 (8 - 13)
Clasele V- VI: 12 - 17/18
Clasele VII-VIII: 8 – 13/14
INCADRARE PERSONAL DIDACTIC
INVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (3 clase)
GPN Racovita de Jos - MIHAILA MIHAELA
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - MITU ANA
INVATAMANT PRIMAR (22 clase)
Clasa pregatitoare (4 clase)
CPA – FILFANESCU IULIANA
CPB – STILPEANU ANDREEA
CPC – IOVU DANIELA
CPD – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa I (4 clase)
1A – SORA VALENTINA - Director adjunct
1B – ZARESCU ROXANA
1C – FILFANESCU CONSTANTIN
1D – ILIE ALEXANDRA
Clasa a II-a (5 clase)
2A – TITA JEANA
2B – TANASESCU ELISABETA
2C – FILFANESCU SABINA
2D – NITU LAURA
2E – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
Clasa a III-a (4 clase)
3A – COSTACHE LIDIA
3B – VOICAN IULIANA
3C – VOICAN CARMEN
3D – FILIPESCU MONICA
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – BERECHET DANIELA
4B – NEAMU IOANA
4C – IONESCU NICOLETA
4D – PISICA GEORGETA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – MARINESCU LENUTA
5B – NENCIU ELENA
5C – DOBRIN OVIDIU
5D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VI-a (3 clase)
6A – CAPATINA GABRIELA
6B – PLECANCIUC FOLRIN
6C – NISTOR LAURENTIU
Clasa a VII-a (5 clase)
7A – MUSAT ADRIANA
7B – RIZOAICA MIHAELA
7C – TUDOR ANA
7D – GORNEANU FLORICA
7E – STAN JULIETA
Clasa a VIII-a (5 clase)
8A – RADULESCU MARIANA
8B – ZGREABAN ION
8C – RIZOAICA IULIAN
8D – VELEA NELIA
8E – MARIN ELEONORA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA DUCA GEORGIANA
CORNEA AURORA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
MATEESCU GABRIEL
LUNGAN ALINA
RADOI IULIANA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA - responsabil de catedra
COMAN CRISTIAN
ILIE MIHAELA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
RADULESCU STEFANIA
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
BALAN PETRUTA
DUMITRESCU CARMEN
GHIGHILA RAMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA - responsabil de catedra
NISTOR LAURENTIU
MILITARU IONUT
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
IORDACHE LILIANA
STEFANOIU LAURA
MARTIN ALEXANDRA
GPN Racovita de Jos - MIHAILA MIHAELA
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - MITU ANA
INVATAMANT PRIMAR (22 clase)
Clasa pregatitoare (4 clase)
CPA – FILFANESCU IULIANA
CPB – STILPEANU ANDREEA
CPC – IOVU DANIELA
CPD – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa I (4 clase)
1A – SORA VALENTINA - Director adjunct
1B – ZARESCU ROXANA
1C – FILFANESCU CONSTANTIN
1D – ILIE ALEXANDRA
Clasa a II-a (5 clase)
2A – TITA JEANA
2B – TANASESCU ELISABETA
2C – FILFANESCU SABINA
2D – NITU LAURA
2E – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
Clasa a III-a (4 clase)
3A – COSTACHE LIDIA
3B – VOICAN IULIANA
3C – VOICAN CARMEN
3D – FILIPESCU MONICA
Clasa a IV-a (4 clase)
4A – BERECHET DANIELA
4B – NEAMU IOANA
4C – IONESCU NICOLETA
4D – PISICA GEORGETA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – MARINESCU LENUTA
5B – NENCIU ELENA
5C – DOBRIN OVIDIU
5D – DRAGHICI SIMONA
Clasa a VI-a (3 clase)
6A – CAPATINA GABRIELA
6B – PLECANCIUC FOLRIN
6C – NISTOR LAURENTIU
Clasa a VII-a (5 clase)
7A – MUSAT ADRIANA
7B – RIZOAICA MIHAELA
7C – TUDOR ANA
7D – GORNEANU FLORICA
7E – STAN JULIETA
Clasa a VIII-a (5 clase)
8A – RADULESCU MARIANA
8B – ZGREABAN ION
8C – RIZOAICA IULIAN
8D – VELEA NELIA
8E – MARIN ELEONORA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA DUCA GEORGIANA
CORNEA AURORA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
MATEESCU GABRIEL
LUNGAN ALINA
RADOI IULIANA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
CAPATINA GABRIELA - responsabil de catedra
COMAN CRISTIAN
ILIE MIHAELA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
RADULESCU STEFANIA
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
BALAN PETRUTA
DUMITRESCU CARMEN
GHIGHILA RAMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
BEZDEDEANU DANIELA - responsabil de catedra
NISTOR LAURENTIU
MILITARU IONUT
PLECANCIUC FLORIN
OANTA CORNEL
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
IORDACHE LILIANA
STEFANOIU LAURA
MARTIN ALEXANDRA
REPARTITIA IN SALI 2018-2019
repartizare_in_sali_2018-2019.pdf | |
File Size: | 244 kb |
File Type: |
2017-2018
Festivitatea de deschidere a anului scolar 2017-2018
va avea loc luni, 11 septembrie 2017, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 9:00
va avea loc luni, 11 septembrie 2017, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 9:00
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8 - 12
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12 (8 - 13)
Clasele V- VI: 12 - 18 (11 - 17)
Clasele VII-VIII: 8 – 14 (9 - 15)
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12 (8 - 13)
Clasele V- VI: 12 - 18 (11 - 17)
Clasele VII-VIII: 8 – 14 (9 - 15)
Total elevi = 1004, din care:
prescolar – 28
cls. preg. – 101
cls. I – 130
cls. a II-a – 105
cls. a III-a – 97
cls. a IV-a – 107
cls. a V-a – 78
cls. a VI-a – 128
cls. a VII-a – 134
cls. a VIII-a – 96
prescolar – 28
cls. preg. – 101
cls. I – 130
cls. a II-a – 105
cls. a III-a – 97
cls. a IV-a – 107
cls. a V-a – 78
cls. a VI-a – 128
cls. a VII-a – 134
cls. a VIII-a – 96
REPARTITIA IN SALI
repartizare_in_sali_2017_2018-2___sept.pdf | |
File Size: | 244 kb |
File Type: |
ORAR clasele I - IV si cl. pregatitoare
orar_elevi_2017-2018_inv_primar_site.pdf | |
File Size: | 82 kb |
File Type: |
ORAR clasele V - VIII
orar_gimnaziu_2017-2018_site.pdf | |
File Size: | 78 kb |
File Type: |
INCADRARE PERSONAL DIDACTIC
ÎNVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (3 clase)
GPN Racovita de Jos - MIHAILA MIHAELA
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - MITU ANA
INVATAMANT PRIMAR (22 clase)
Clase pregatitoare (4 clase)
CPA – SORA VALENTINA - Director adjunct
CPB – ZARESCU ROXANA
CPC – FILFANESCU CONSTANTIN
CPD – VOICU IULIANA
Clasa I (5 clase)
1A – TITA JEANA - responsabil comisie metodica cl. I
1B – TANASESCU ELISABETA
1C – FILFANESCU SABINA
1D – NITU LAURA
1E – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
Clasa a II-a (4 clase)
2A - COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica cl. a 2-a
2B - CARSTEA NICULINA
2C - VOICAN CARMEN
2D - FILIPESCU MONICA
Clasa a III-a (4 clase)
3A - BERECHET DANIELA
3B - NEAMU IOANA
3C - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica cl. a 3-a
3D - PISICA GEORGETA
Clasa a IV-a (5 clase)
4A – FILFANESCU IULIANA - responsabil comisie metodica cl. a 4-a
4B – OPROIU ANDREEA
4C - IOVU DANIELA
4D – BARBU SOARE ANDREEA
4MS - BODEA CRISTINEL
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (3 clase)
5A - CAPATINA GABRIELA
5B - CIOBANU MARIA
5C - PUFU ELENA
Clasa a VI-a (5 clase)
6A – NASTASE CONSTANTIN
6B – RIZOAICA MIHAELA
6C – TUDOR ANA
6D – GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 6-a
6E - DUTA ADRIAN
Clasa a VII-a (5 clase)
7A – RADULESCU MARIANA
7B – ZGREABAN ION
7C – RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 7-a
7D – VELEA NELIA
7E – MARIN ELEONORA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – NENCIU ELENA
8B – DRAGHICI SIMONA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 8-a
8C – MUSAT ADRIANA
8D – MARINESCU LENUTA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA IORDACHE CARMEN
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
LUNGAN ALINA
RADOI IULIANA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
PUFU ELENA - responsabil de catedra
CIOBANU MARIA
CAPATINA GABRIELA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
DUTA ADRIAN
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
DUMITRESCU CARMEN
GHIGHILA RAMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
NISTOR LAURENTIU - responsabil de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
MILITARU IONUT
PLECANCIUC FLORIN
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE LILIANA
STEFANOIU LAURA
GPN Racovita de Jos - MIHAILA MIHAELA
GPN Racovita de Sus - NECULAE ALINA
GPN Clucereasa - MITU ANA
INVATAMANT PRIMAR (22 clase)
Clase pregatitoare (4 clase)
CPA – SORA VALENTINA - Director adjunct
CPB – ZARESCU ROXANA
CPC – FILFANESCU CONSTANTIN
CPD – VOICU IULIANA
Clasa I (5 clase)
1A – TITA JEANA - responsabil comisie metodica cl. I
1B – TANASESCU ELISABETA
1C – FILFANESCU SABINA
1D – NITU LAURA
1E – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
Clasa a II-a (4 clase)
2A - COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica cl. a 2-a
2B - CARSTEA NICULINA
2C - VOICAN CARMEN
2D - FILIPESCU MONICA
Clasa a III-a (4 clase)
3A - BERECHET DANIELA
3B - NEAMU IOANA
3C - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica cl. a 3-a
3D - PISICA GEORGETA
Clasa a IV-a (5 clase)
4A – FILFANESCU IULIANA - responsabil comisie metodica cl. a 4-a
4B – OPROIU ANDREEA
4C - IOVU DANIELA
4D – BARBU SOARE ANDREEA
4MS - BODEA CRISTINEL
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (3 clase)
5A - CAPATINA GABRIELA
5B - CIOBANU MARIA
5C - PUFU ELENA
Clasa a VI-a (5 clase)
6A – NASTASE CONSTANTIN
6B – RIZOAICA MIHAELA
6C – TUDOR ANA
6D – GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 6-a
6E - DUTA ADRIAN
Clasa a VII-a (5 clase)
7A – RADULESCU MARIANA
7B – ZGREABAN ION
7C – RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 7-a
7D – VELEA NELIA
7E – MARIN ELEONORA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – NENCIU ELENA
8B – DRAGHICI SIMONA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 8-a
8C – MUSAT ADRIANA
8D – MARINESCU LENUTA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA IORDACHE CARMEN
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
STEFAN MARIANA
DOBRIN OVIDIU
LUNGAN ALINA
RADOI IULIANA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
PUFU ELENA - responsabil de catedra
CIOBANU MARIA
CAPATINA GABRIELA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
DUTA ADRIAN
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
DUMITRESCU CARMEN
GHIGHILA RAMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
NISTOR LAURENTIU - responsabil de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
MILITARU IONUT
PLECANCIUC FLORIN
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE LILIANA
STEFANOIU LAURA
2016-2017
Festivitatea de deschidere a anului scolar 2016-2017
va avea loc luni, 12 septembrie 2016, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Marin Sorescu” - Racoviţa, ora 9:00;
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 9:30
va avea loc luni, 12 septembrie 2016, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Marin Sorescu” - Racoviţa, ora 9:00;
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 9:30
Total elevi = 1020, din care:
prescolar – 37
cls. preg. – 126
cls. I – 110
cls. II – 100
cls. III – 95
cls. IV – 68
cls. V – 141
cls. VI – 130
cls. VII – 101
cls. VIII – 112
prescolar – 37
cls. preg. – 126
cls. I – 110
cls. II – 100
cls. III – 95
cls. IV – 68
cls. V – 141
cls. VI – 130
cls. VII – 101
cls. VIII – 112
ORAR clasele I - IV si cl. pregatitoare
orar_elevi_2016-2017_inv_primar_site.pdf | |
File Size: | 96 kb |
File Type: |
ORAR clasele V - VIII
orar_elevi_2016-2017_site.pdf | |
File Size: | 118 kb |
File Type: |
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Invatamant prescolar: 8 - 12
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12 (8 - 13)
Clasele V- VI: 12 - 18 (11 - 17)
Clasele VII-VIII: 8 – 14 (9 - 15)
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12 (8 - 13)
Clasele V- VI: 12 - 18 (11 - 17)
Clasele VII-VIII: 8 – 14 (9 - 15)
REPARTITIA IN SALI
repartizare_in_sali_2016_2017_site.pdf | |
File Size: | 260 kb |
File Type: |
INCADRARE
ÎNVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR (3 clase)
GPN Racovita de Jos - Mihaila Mihaela
GPN Racovita de Sus - Neculae Alina
GPN Clucereasa - Fintoiu Denisa
INVATAMANT PRIMAR (21 clase)
Clase pregatitoare (5 clase)
CPA – TITA JEANA - responsabil comisie metodica cl. pregatitoare
CPB – TANASESCU ELISABETA
CPC – FILFANESCU SABINA
CPD – NITU LAURA
CPE – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
Clasa I (4 clase)
1A - COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica cl. 1
1B - CARSTEA NICULINA
1C - VOICAN CARMEN
1D - FILIPESCU MONICA
Clasa a II-a (4 clase)
2A - BERECHET DANIELA
2B - NEAMU IOANA
2C - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica cl. a 2-a
2D - PISICA GEORGETA
Clasa a III-a (5 clase)
3A – FILFANESCU IULIANA - responsabil comisie metodica cl. a 3-a si a 4-a
3B – OPROIU ANDREEA
3C - IOVU DANIELA
3D – BARBU SOARE ANDREEA
3MS - BODEA CRISTINEL
Clasa a IV-a (3 clase)
4A – SORA VALENTINA - Director adjunct
4B – ZARESCU ROXANA
4C – FILFANESCU CONSTANTIN
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (19 clase)
Clasa a V-a (5 clase)
5A – NASTASE CONSTANTIN
5B – RIZOAICA MIHAELA
5C – DOBRIN OVIDIU
5D – GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 5-a
5E - DUTA ADRIAN
Clasa a VI-a (5 clase)
6A – RADULESCU MARIANA
6B – ZGREABAN ION
6C – RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 6-a
6D – VELEA NELIA
6E – STEFAN MARIANA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – NENCIU ELENA
7B – DRAGHICI SIMONA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 7-a
7C – NISTOR LAURENTIU
7D – MARINESCU LENUTA
Clasa a VIII-a (5 clase)
8A – TUDOR ANA
8B – CAPATINA GABRIELA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 8-a
8C – MARIN ELEONORA
8D – PUFU ELENA
8MS - DUMITRACHE ALINA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
PURDEL ANCUTA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA IORDACHE CARMEN
COSOREANU RUXANDRA ZEGHERU IRINA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
DOBRIN OVIDIU
STEFAN MARIANA
LUNGAN ALINA
DENEANU OVIDIU
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
PUFU ELENA - responsabil de catedra
CIOBANU MARIA
CAPATINA GABRIELA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
DUTA ADRIAN
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
BUCSAN ROMEO
ENACHE ANCA
DUMITRESCU CARMEN
GHIGHILA RAMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
NISTOR LAURENTIU - responsabil de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
MATEI COSMIN
MILITARU IONUT
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE LILIANA
VOICAN GHEORGHITA
STANESCU IUSTINA
GPN Racovita de Jos - Mihaila Mihaela
GPN Racovita de Sus - Neculae Alina
GPN Clucereasa - Fintoiu Denisa
INVATAMANT PRIMAR (21 clase)
Clase pregatitoare (5 clase)
CPA – TITA JEANA - responsabil comisie metodica cl. pregatitoare
CPB – TANASESCU ELISABETA
CPC – FILFANESCU SABINA
CPD – NITU LAURA
CPE – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
Clasa I (4 clase)
1A - COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica cl. 1
1B - CARSTEA NICULINA
1C - VOICAN CARMEN
1D - FILIPESCU MONICA
Clasa a II-a (4 clase)
2A - BERECHET DANIELA
2B - NEAMU IOANA
2C - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica cl. a 2-a
2D - PISICA GEORGETA
Clasa a III-a (5 clase)
3A – FILFANESCU IULIANA - responsabil comisie metodica cl. a 3-a si a 4-a
3B – OPROIU ANDREEA
3C - IOVU DANIELA
3D – BARBU SOARE ANDREEA
3MS - BODEA CRISTINEL
Clasa a IV-a (3 clase)
4A – SORA VALENTINA - Director adjunct
4B – ZARESCU ROXANA
4C – FILFANESCU CONSTANTIN
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (19 clase)
Clasa a V-a (5 clase)
5A – NASTASE CONSTANTIN
5B – RIZOAICA MIHAELA
5C – DOBRIN OVIDIU
5D – GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 5-a
5E - DUTA ADRIAN
Clasa a VI-a (5 clase)
6A – RADULESCU MARIANA
6B – ZGREABAN ION
6C – RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 6-a
6D – VELEA NELIA
6E – STEFAN MARIANA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – NENCIU ELENA
7B – DRAGHICI SIMONA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 7-a
7C – NISTOR LAURENTIU
7D – MARINESCU LENUTA
Clasa a VIII-a (5 clase)
8A – TUDOR ANA
8B – CAPATINA GABRIELA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 8-a
8C – MARIN ELEONORA
8D – PUFU ELENA
8MS - DUMITRACHE ALINA
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
PURDEL ANCUTA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA IORDACHE CARMEN
COSOREANU RUXANDRA ZEGHERU IRINA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
DOBRIN OVIDIU
STEFAN MARIANA
LUNGAN ALINA
DENEANU OVIDIU
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
PUFU ELENA - responsabil de catedra
CIOBANU MARIA
CAPATINA GABRIELA
MARIN ELEONORA
DELEANU MARIA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
DUTA ADRIAN
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
BUCSAN ROMEO
ENACHE ANCA
DUMITRESCU CARMEN
GHIGHILA RAMONA
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
NISTOR LAURENTIU - responsabil de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
MATEI COSMIN
MILITARU IONUT
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE LILIANA
VOICAN GHEORGHITA
STANESCU IUSTINA
2015-2016
Festivitatea de deschidere a anului scolar 2015-2016
va avea loc luni, 14 septembrie 2015, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Marin Sorescu” - Racoviţa, ora 09.00;
Şcoala Gimnazială „George Topârceanu”, ora 09.15;
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 09.30;
Şcoala Gimnazială Nr.1 Mioveni (Colibaşi), ora 09.30;
Liceul Teoretic „Iulia Zamfirescu”, ora 10.00;
Liceul Tehnologic Construcţii de Maşini Mioveni, ora 11.00.
Mesajul primarului Ion Georgescu la începutul noului an scolar
Primarul oraşului Mioveni, Ion Georgescu a transmis un mesaj cu ocazia începerii noului an școlar.
“Noul an şcolar care începe luni, 14 septembrie, îmi oferă prilejul de a ura mult succes tuturor elevilor, parinţilor şi cadrelor didactice.
Ca edil al acestui oraș, vă asigur că pentru a putea beneficia de un sistem educaţional cu adevărat valoros, elevii şi profesorii vor beneficia de tot sprijinul administraţiei locale, a Primăriei şi Consiliului Local.
Vă doresc un an școlar plin de reușite, un an care să aducă un plus de liniște, un plus de performanță în sistemul de educație la construcția căruia contribuim fiecare în egală măsură.”
Mult succes tuturor!
Primarul oraşului Mioveni,
Ion Georgescu
va avea loc luni, 14 septembrie 2015, după următorul orar:
Şcoala Gimnazială „Marin Sorescu” - Racoviţa, ora 09.00;
Şcoala Gimnazială „George Topârceanu”, ora 09.15;
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”, ora 09.30;
Şcoala Gimnazială Nr.1 Mioveni (Colibaşi), ora 09.30;
Liceul Teoretic „Iulia Zamfirescu”, ora 10.00;
Liceul Tehnologic Construcţii de Maşini Mioveni, ora 11.00.
Mesajul primarului Ion Georgescu la începutul noului an scolar
Primarul oraşului Mioveni, Ion Georgescu a transmis un mesaj cu ocazia începerii noului an școlar.
“Noul an şcolar care începe luni, 14 septembrie, îmi oferă prilejul de a ura mult succes tuturor elevilor, parinţilor şi cadrelor didactice.
Ca edil al acestui oraș, vă asigur că pentru a putea beneficia de un sistem educaţional cu adevărat valoros, elevii şi profesorii vor beneficia de tot sprijinul administraţiei locale, a Primăriei şi Consiliului Local.
Vă doresc un an școlar plin de reușite, un an care să aducă un plus de liniște, un plus de performanță în sistemul de educație la construcția căruia contribuim fiecare în egală măsură.”
Mult succes tuturor!
Primarul oraşului Mioveni,
Ion Georgescu
structura_an_scolar_si_calendar_2015_2016_modif.ppt | |
File Size: | 975 kb |
File Type: | ppt |
1. Scoala Gimnaziala "Liviu Rebreanu"
ORAR clasele V - VIII
|
|
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12
Clasele V- VI: 12 - 18
Clasele VII-VIII: 8 – 14
Clasele I-IV: 8 - 12
Clasele V- VI: 12 - 18
Clasele VII-VIII: 8 – 14
UNIFORMA elevilor claselor I – VIII şi claselor pregătitoare pentru anul şcolar 2015/2016 este următoarea:
* Cămaşă albă
* Pantaloni negri/bleumarin, respectiv fustă neagră/ bleumarin pentru fete.
* Cămaşă albă
* Pantaloni negri/bleumarin, respectiv fustă neagră/ bleumarin pentru fete.
REPARTITIA IN SALI
repartizare_in_sali_2015_2016.doc | |
File Size: | 76 kb |
File Type: | doc |
INCADRARE
INVATAMANT PRIMAR (20 clase)
Clase pregatitoare (4 clase)
CPA - COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica cl. preg.
CPB - CARSTEA NICULINA
CPC - VOICAN CARMEN
CPD - FILIPESCU MONICA
Clasa I (4 clase)
1A - BERECHET DANIELA
1B - NEAMU IOANA
1C - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica cl. 1
1D - PISICA GEORGETA
Clasa a II-a (4 clase)
2A – FILFANESCU IULIANA - responsabil comisie metodica cl. a 2-a si a 3-a
2B – OPROIU ANDREEA
2C - IOVU DANIELA
2D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a III-a (3 clase)
3A – SORA VALENTINA
3B – GEORGESCU IOANA
3C – FILFANESCU CONSTANTIN
Clasa a IV-a (5 clase)
4A – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
4B – TANASESCU ELISABETA
4C – TITA JEANA - responsabil comisie metodica cl. a 4-a
4D – NITU LAURA
4E – FILFANESCU SABINA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (5 clase)
5A – RADULESCU MARIANA
5B – ZGREABAN ION
5C – RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 5-a
5D – PREDA MARIN
5E – STEFAN MARIANA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – NENCIU ELENA
6B – DRAGHICI SIMONA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 6-a
6C – NISTOR LAURENTIU
6D – MARINESCU LENUTA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – TUDOR ANA
7B – CAPATINA GABRIELA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 7-a
7C – MARIN ELEONORA
7D – PUFU ELENA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – NASTASE CONSTANTIN
8B – RIZOAICA MIHAELA
8C – GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 8-a
8D – PARASCHIVA CORNEL
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
PURDEL ANCUTA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA IORDACHE CARMEN
VOICAN IULIANA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL
STEFAN MARIANA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
PUFU ELENA - responsabil de catedra
CIOBANU MARIA
CAPATINA GABRIELA
MARIN ELEONORA
COCHINESCU MIHAELA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
DUTA ADRIAN
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
IORDACHESCU FLORI
NANESCU SIMONA
DUMITRESCU CARMEN
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
PREDA MARIN
NISTOR LAURENTIU - responsabil de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
MATEI COSMIN
MILITARU IONUT
LEON CIPRIAN
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE LILIANA
CHIRCIOAGA MARIA
BOCIOACA OANA
Clase pregatitoare (4 clase)
CPA - COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica cl. preg.
CPB - CARSTEA NICULINA
CPC - VOICAN CARMEN
CPD - FILIPESCU MONICA
Clasa I (4 clase)
1A - BERECHET DANIELA
1B - NEAMU IOANA
1C - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica cl. 1
1D - PISICA GEORGETA
Clasa a II-a (4 clase)
2A – FILFANESCU IULIANA - responsabil comisie metodica cl. a 2-a si a 3-a
2B – OPROIU ANDREEA
2C - IOVU DANIELA
2D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a III-a (3 clase)
3A – SORA VALENTINA
3B – GEORGESCU IOANA
3C – FILFANESCU CONSTANTIN
Clasa a IV-a (5 clase)
4A – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
4B – TANASESCU ELISABETA
4C – TITA JEANA - responsabil comisie metodica cl. a 4-a
4D – NITU LAURA
4E – FILFANESCU SABINA
ÎNVATAMANT GIMNAZIAL = DIRIGINTI (17 clase)
Clasa a V-a (5 clase)
5A – RADULESCU MARIANA
5B – ZGREABAN ION
5C – RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 5-a
5D – PREDA MARIN
5E – STEFAN MARIANA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – NENCIU ELENA
6B – DRAGHICI SIMONA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 6-a
6C – NISTOR LAURENTIU
6D – MARINESCU LENUTA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – TUDOR ANA
7B – CAPATINA GABRIELA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 7-a
7C – MARIN ELEONORA
7D – PUFU ELENA
Clasa a VIII-a (4 clase)
8A – NASTASE CONSTANTIN
8B – RIZOAICA MIHAELA
8C – GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 8-a
8D – PARASCHIVA CORNEL
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
PURDEL ANCUTA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA IORDACHE CARMEN
VOICAN IULIANA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL
STEFAN MARIANA
LUNGAN ALINA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
PUFU ELENA - responsabil de catedra
CIOBANU MARIA
CAPATINA GABRIELA
MARIN ELEONORA
COCHINESCU MIHAELA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
DUTA ADRIAN
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
IORDACHESCU FLORI
NANESCU SIMONA
DUMITRESCU CARMEN
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
PREDA MARIN
NISTOR LAURENTIU - responsabil de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
MATEI COSMIN
MILITARU IONUT
LEON CIPRIAN
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE LILIANA
CHIRCIOAGA MARIA
BOCIOACA OANA
2014-2015
Total elevi =1020, din care:
prescolar – 42
cls. preg. – 106
cls. I – 106
cls. II – 76
cls. III – 126
cls. IV – 126
cls. V – 103
cls. VI – 106
cls. VII – 103
cls. VIII – 126
prescolar – 42
cls. preg. – 106
cls. I – 106
cls. II – 76
cls. III – 126
cls. IV – 126
cls. V – 103
cls. VI – 106
cls. VII – 103
cls. VIII – 126
structura_an_scolar_si_calendar_2014_2015.ppt | |
File Size: | 1076 kb |
File Type: | ppt |
1. Scoala Gimnaziala "Liviu Rebreanu"
ORAR clasele V - VIII
|
|
PROGRAM DE FUNCTIONARE
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12
Clasele V- VI: 12 - 18
Clasele VII-VIII: 8 – 14
Clasele pregatitoare: 8 - 12
Clasele I-IV: 8 - 12
Clasele V- VI: 12 - 18
Clasele VII-VIII: 8 – 14
INCADRARE 2014 - 2015
REPARTITIA IN SALI
repartizare_in_sali_2014_2015_site.doc | |
File Size: | 69 kb |
File Type: | doc |
INVATAMANT PRIMAR (21 clase)
Clase pregatitoare (4 clase)
CPA - GEORGESCU IOANA
CPB - NEAMU IOANA
CPC - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica cl. preg.
CPD - PISICA GEORGETA
Clasa I (4 clase)
1A – FILFANESCU IULIANA - responsabil comisie metodica cl. 1
1B – OPROIU ANDREEA
1C - IOVU DANIELA
1D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a II-a (3 clase)
2A – SORA VALENTINA - responsabil comisie metodica cl. a 2-a
2B – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
2C – FILFANESCU CONSTANTIN
Clasa a III-a (5 clase)
3A – NASTASE ELENA
3B – TANASESCU ELISABETA
3C – TITA JEANA - responsabil comisie metodica cl. a 3-a
3D – NITU LAURA
3E – FILFANESCU SABINA
Clasa a IV-a (5 clase)
4A – BERECHET DANIELA
4B – CIRSTEA NICULINA
4C – COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica cl. a 4-a
4D – VOICAN CARMEN
4E – FILIPESCU MONICA
Învăţământ gimnazial = DIRIGINŢI (17 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – NENCIU ELENA
5B – DRAGHICI SIMONA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 5-a
5C – MUSAT ADRIANA
5D – MARINESCU LENUTA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – TUDOR ANA
6B – CAPATINA GABRIELA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 6-a
6C – MARIN ELEONORA
6D – PUFU ELENA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – NASTASE CONSTANTIN
7B – RIZOAICA MIHAELA
7C – GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 7-a
7D – PARASCHIVA CORNEL
Clasa a VIII-a (5 clase)
8A – RADULESCU MARIANA
8B – ZGREABAN ION
8C – RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 8-a
8D – NISTOR LAURENTIU
8E – PREDA MARIN
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA IORDACHE CARMEN
VOICAN IULIANA
DOBRIN MARINELA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL
STEFAN MARIANA
LUNGAN ALINA
RADOI IULIANA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
PUFU ELENA - responsabil de catedra
GRUIA MONICA
CAPATINA GABRIELA
MARIN ELEONORA
COCHINESCU MIHAELA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
DUTA ADRIAN - director adjunct
ILIE TAMARA
RADULESCU STEFANIA
RIZOAICA IULIAN
NANESCU SIMONA
DUMITRESCU CARMEN
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
PREDA MARIN
NISTOR LAURENTIU - responsabil de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
MATEI COSMIN
MILITARU IONUT
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE LILIANA
IORGA ALEXANDRU
BOCIOACA OANA
2. Structura: Scoala Gimnaziala "Marin Sorescu"
Clase pregatitoare (4 clase)
CPA - GEORGESCU IOANA
CPB - NEAMU IOANA
CPC - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica cl. preg.
CPD - PISICA GEORGETA
Clasa I (4 clase)
1A – FILFANESCU IULIANA - responsabil comisie metodica cl. 1
1B – OPROIU ANDREEA
1C - IOVU DANIELA
1D – BARBU SOARE ANDREEA
Clasa a II-a (3 clase)
2A – SORA VALENTINA - responsabil comisie metodica cl. a 2-a
2B – NASTASE GHEORGHE CONSTANTIN
2C – FILFANESCU CONSTANTIN
Clasa a III-a (5 clase)
3A – NASTASE ELENA
3B – TANASESCU ELISABETA
3C – TITA JEANA - responsabil comisie metodica cl. a 3-a
3D – NITU LAURA
3E – FILFANESCU SABINA
Clasa a IV-a (5 clase)
4A – BERECHET DANIELA
4B – CIRSTEA NICULINA
4C – COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica cl. a 4-a
4D – VOICAN CARMEN
4E – FILIPESCU MONICA
Învăţământ gimnazial = DIRIGINŢI (17 clase)
Clasa a V-a (4 clase)
5A – NENCIU ELENA
5B – DRAGHICI SIMONA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 5-a
5C – MUSAT ADRIANA
5D – MARINESCU LENUTA
Clasa a VI-a (4 clase)
6A – TUDOR ANA
6B – CAPATINA GABRIELA - responsabil comisie metodica dirigentie cl. a 6-a
6C – MARIN ELEONORA
6D – PUFU ELENA
Clasa a VII-a (4 clase)
7A – NASTASE CONSTANTIN
7B – RIZOAICA MIHAELA
7C – GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 7-a
7D – PARASCHIVA CORNEL
Clasa a VIII-a (5 clase)
8A – RADULESCU MARIANA
8B – ZGREABAN ION
8C – RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica dirigentie - cl. a 8-a
8D – NISTOR LAURENTIU
8E – PREDA MARIN
Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE
Catedra de LIMBA si LITERATURA ROMANA
MARINESCU LENUTA - responsabil de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA
Catedra de LIMBI MODERNE
LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
BADICA MARIA - Director TUDOR ANA
STAN JULIETA - responsabil de catedra ZGREABAN ION
STANCA VERONICA IORDACHE CARMEN
VOICAN IULIANA
DOBRIN MARINELA
Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE
Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA
RADULESCU MARIANA - responsabil de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL
STEFAN MARIANA
LUNGAN ALINA
RADOI IULIANA
Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE
PUFU ELENA - responsabil de catedra
GRUIA MONICA
CAPATINA GABRIELA
MARIN ELEONORA
COCHINESCU MIHAELA
Aria curriculara: OM si SOCIETATE
Catedra de ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE
RIZOAICA MIHAELA - responsabil de catedra
DUTA ADRIAN - director adjunct
ILIE TAMARA
RADULESCU STEFANIA
RIZOAICA IULIAN
NANESCU SIMONA
DUMITRESCU CARMEN
Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT
PREDA MARIN
NISTOR LAURENTIU - responsabil de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
MATEI COSMIN
MILITARU IONUT
Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE
VELEA NELIA – responsabil de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE LILIANA
IORGA ALEXANDRU
BOCIOACA OANA
2. Structura: Scoala Gimnaziala "Marin Sorescu"